Podivný disk se objevil nad Kanárskými ostrovy, a nebylo to poprvé

Podivný disk se objevil nad Kanárskými ostrovy, a nebylo to poprvé | zdroj: mysteriousuniverse.com


Nad Kanárskými ostrovy se otevřel portál a vypustil UFO. Nebylo to poprvé

TÉMATA: ufo | mimozemšťané | záhady

user-avatar

Tomáš Chalupa

23. 09. 2015 | 11:15

Nad městem Teguise se na nebi objevilo cosi, co vypadalo jako díra nebo portál. Z tohoto otvoru vyletěl elipsovitý objekt. Nic víc se o tomto jevu, který se odehrál letošní září, neví. Ovšem ufologové upozorňují, že by mohlo jít o opakování incidentu z roku 1976.

Podle některých se jednoduše mimozemšťané vrátili na místo činu, kde už jednou byli právě v roce 1976. Tisíce lidí v La Palmě, Tenerife a La Gomeře viděly 22. června 1976 podivná světla, která jim létala nad hlavami. Ta dokonce hlásila i španělská válečná loď Artevidia, kotvící u ostrova Fuerteventura. Její kapitán uvedl, že žlutá a modrá světla na nebi nejprve považoval za světla letadla. Jenže když světla zhasla, během chvíle se objevila nová, která se otáčela a vypadala jako paprsek radaru točící se dokola. Byl dobře viditelný pouhým okem a na úkaz, který kroužil nad lodí 40 minut, se přišli podívat všichni členové posádky. Zajímavé je, že na lodním radaru nebylo vidět vůbec nic. 

Další svědek byl doktor Franciso Padron Leon, který jel taxíkem k pacientovi do jednoho domu v usedlosti Guia, když on i řidič spatřili zářící objekt vznášející se jen těsně nad zemí. Měl asi 30 metrů v průměru a byl zcela průhledný. Uvnitř byli vidět dva lidé, nebo spíše humanoidi. Byli totiž vysocí asi tři metry a na hlavách měli helmy. Oblečeni byli do červené uniformy a sledovali konzole v lodi. Doktor dojel do nedaleké Gui a přivedl na místo rodinu pacienta, která objekt rovněž viděla. Loď se pak naplnila modrým plynem, vznesla se vzhůru, přičemž se nafoukla nejméně do dvojnásobné velikosti. A pak prostě zmizela. To vše vypověděl Padron Leon i další svědci. Nikdy nebylo vysvětleno, co tisíce lidí tenkrát viděly. Možná, že nyní jde o návrat onoho podivného plavidla, které videl Padron Leon a další, jak spekulují ufologové.  

user-avatar

Tomáš Chalupa

23. 09. 2015 | 11:15

> ExtraStory   |   Inzerce
Zavří­t reklamu