NASA hledá člověka, který bude chránit Zemi před mimozemšťany. Zn. spěchá.

NASA hledá člověka, který bude chránit Zemi před mimozemšťany. Zn. spěchá. | zdroj: messagetoeagle.com


Práce snů? NASA hledá lidi, co budou Zemi chránit před mimozemšťany

TÉMATA: ufo | mimozemšťané | nasa

user-avatar

Tomáš Chalupa

8. 09. 2017 | 14:30

NASA hledá na zavedenou pracovní pozici lidi, jejichž náplní práce bude ochrana Země před mimozemšťany. Že vám to přijde bláznivé? Nám také, ale NASA to zjevně myslí vážně. Ale současně tvrdí, že na žádné mimozemšťany doposud nenarazila.

Ve skutečnosti jde o administrativní pozici, ale její popis je přesně takový, jaký jsme uvedli na začátku. NASA se totiž obává, že by při misích do vzdálenějších částí vesmíru mohla na palubu lodi společně se vzorky nějak vniknout i mimozemská forma života. Klidně bakterie nebo mikrob. Jde o to vymyslet takový způsob ochrany, který vyloučí, že na Zemi tato forma života unikne a zamoří planetu. Zkráta jde o to vymyslet tu nejdůmyslnějš karanténu. Lidé nesmí být kontaminováni ani ve vesmíru, ani na Zemi. Ochránce před mimozemšťany ji ale nebude reálně konstruovat, ale bude schvalovat a vymýšlet bezpečnostní postupy a procedury tak, aby se sem vesmířané zkrátka nemohli dostat. 

Pozice v NASA funguje už od roku 1968. Od roku 2014 ji vykonávala Catherine Conley, která sama o své práci říkala, že je hlavně o vyřizování mailů a čtení studií. Roční plat dělá 187 tisíc dolarů, takže docela pěkné peníze. Pokud se tedy cítíte povoláni k tomu, abyste ochránili Zemi před vší tou havětí, co na nás číhá někde ve vesmíru, směle do toho!

user-avatar

Tomáš Chalupa

8. 09. 2017 | 14:30

Zavří­t reklamu